Odstranění barvy na zámkové dlažbě

Dobrý den, mám novou zámkovou dlažbu a natírala jsem a podařilo se mi dlažbu pokapat pár kapkami syntetické barvy. prosím, jak to odstranit? děkuji předem.

Re: odstranění barvy na zámkové dlažbě

Richard Dener

Odstranění barvy ze zámkové dlažby nebude jednoduché, barva (?) bude částečně vsáknutá i do dlažby. zkluste odstraňovač starých nátěrů p 8212, a po narušení ("rozpuštění") barvy skvrny odstranit seškrábnutím a omytím vodou se saponátem nebo tlakovou vodou ("vapkou").podle potřeby postup opakujte, aby se alespoň částečně odstranila i vsáknutá barva.

Richard Dener

Mobil: +420 721108877

facebook

Aktuality

Farbám neujdeš 30.5.2015 v Košiciach

KÚZLO FARIEB A DROGÉRIE VÁS POZÝVA NA RAŇAJKY ZDARMA!

KÚZLO FARIEB A DROGÉRIE VÁS POZÝVA NA RAŇAJKY ZDARMA!

V termíne od 1.5. - 31.5. 2015 Vás srdečne pozývame na raňajky ZDARMA. Akcia platí len pre našu maloobchodnú predajňu KÚZLO FARIEB A DROGÉRIE na adrese -Partizánska cesta 89, 97401 Banská Bystrica. Pre prvých 50 zákazníkov, ktorí navštívia našu predajňu v čase od 6:30 - 8:30 je pripravená káva a croissant ZDARMA. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Zobrazit celý článek

Akčná ponuka - Tonovaná omietka BARLET

Odstranění barvy na zámkové dlažbě

Zamestnanie – MO predajca Banská Bystrica

Pre našu MO prevádzku v B. Bystrici prijmeme zamestnanca na pozíciu MO predajcu. Požadujeme: samostatnosť, zodpovednosť, trestnú bezúhonnosť, prax v oblasti predaja farieb vítaná. Ponúkame: mzdové ohodnotenie odpovedajúce danej pozícií, zázemie v stabilnej spoločnosti, výhodné pracovné podmienky. Podrobnejšie informácie: Libor Filipovič, +421 917 206 341, libor.filipovic@bal.sk

Zobrazit celý článek