Odstranění barvy na zámkové dlažbě

Dobrý den, mám novou zámkovou dlažbu a natírala jsem a podařilo se mi dlažbu pokapat pár kapkami syntetické barvy. prosím, jak to odstranit? děkuji předem.

Re: odstranění barvy na zámkové dlažbě

Richard Dener

Odstranění barvy ze zámkové dlažby nebude jednoduché, barva (?) bude částečně vsáknutá i do dlažby. zkluste odstraňovač starých nátěrů p 8212, a po narušení ("rozpuštění") barvy skvrny odstranit seškrábnutím a omytím vodou se saponátem nebo tlakovou vodou ("vapkou").podle potřeby postup opakujte, aby se alespoň částečně odstranila i vsáknutá barva.

Richard Dener

Mobil: +420 721108877

facebook

Aktuality

Voľné pracovné pozície: Prešov, Michalovce, Levoča, Šamorín

Pre našu prevádzku v Prešove príjmeme zamestnanca na pozíciu obchodný referent (-tka). Požadujeme: samostatnosť, zodpovednosť, trestnú bezúhonnosť. Ponúkame: mzdové ohodnotenie zodpovedajúce danej pozícií, zázemie v stabilnej spoločnosti, výhodné pracovné podmienky. Podrobnejšie informácie: Róbert Tomečko, 051/7765 638, robert.tomecko@bal.sk

Zobrazit celý článek

Novootvorená predajňa v Turzovke

 Novootvorená predajňa v Turzovke

Vážení zákazníci, spoločnosť BAL SLOVAKIA, s.r.o. vás srdečne pozýva do novootvorenej predajne Kúzlo farieb a drogérie v Turzovke - v priestoroch bývalej 101 Drogérie. Máme pre vás pripravené zaujímavé akcie a darčeky za nákup počas celého mesiaca od otvorenia. Môžete sa stať členom klubu zákazníkov, čo vám umožňuje výhodne nakupovať a získať špeciálne odmeny. V predajni ponúkame široký sortiment farieb, lakov, lazúr, lepidiel, tmelov, maliarského náradia, sprejov, drogérie a čistiacich prostriedkov. Priamo v predajni vám namiešame interiérové a fasádne farby a omietky. Predajňa je otvorená v pondelok až piatok od 8:00 hod. do 16:00 hod. a v sobotu od 8:00 do 12:00 hod. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Zobrazit celý článek

Darček k nákupu v predajni Kúzlo farieb a drogérie

AKCIA 1 (2,4 MB)
AKCIA 2 (2,4 MB)