Odstranění barvy na zámkové dlažbě

Dobrý den, mám novou zámkovou dlažbu a natírala jsem a podařilo se mi dlažbu pokapat pár kapkami syntetické barvy. prosím, jak to odstranit? děkuji předem.

Re: odstranění barvy na zámkové dlažbě

Richard Dener

Odstranění barvy ze zámkové dlažby nebude jednoduché, barva (?) bude částečně vsáknutá i do dlažby. zkluste odstraňovač starých nátěrů p 8212, a po narušení ("rozpuštění") barvy skvrny odstranit seškrábnutím a omytím vodou se saponátem nebo tlakovou vodou ("vapkou").podle potřeby postup opakujte, aby se alespoň částečně odstranila i vsáknutá barva.

Richard Dener

Mobil: +420 721108877

facebook

Aktuality

POZVÁNKA na Firemný deň 2015

POZVÁNKA na Firemný deň 2015

Spoločnosť BAL SLOVAKIA, s.r.o. si dovoľuje pozvať všetkých svojich zákazníkov, obchodných partnerov a priateľov na tradičný Firemný deň. Wellness hotel Alexandra v Liptovskom Jáne nás privíta o desiatej hodine, spoločne sa ubytujeme a pripravíme na prezentáciu výrobcov. Vážení zákazníci, od jedenástej hodiny budete mať jedinečnú možnosť uplatniť si 10-percentnú zľavu na objednávku produktov dodávateľov (mimo akciového tovaru). Počas akcie sa môžete tešiť na tradičnú slovenskú zabíjačku pri tónoch ľudovej hudby, oddýchnuť si vo wellness centre alebo sa zabaviť pri kolektívnom bowlingu. Tešíme sa na naše spoločné chvíle už 26. marca v Liptovskom Jáne.

Zobrazit celý článek

Konferencia Farebný raj 19. - 20. 2. 2015

Konferencia Farebný raj 19. - 20. 2. 2015

Štart do novej sezóny 2015 zahájila naša spoločnosť stretnutím všetkých partnerov siete Farebný raj 19. – 20. 2. 2015 v Banskej Bystrici. Vyhodnotili sme výsledky predaja, predstavili dodávateľov, marketingovú podporu a zaškolili partnerov v nových tónovacích systémoch. Večer sa niesol v rodinnej atmosfére pri tónoch ľudovej cimbalovej hudby. Ďakujeme za príjemné stretnutie a tešíme sa na úspešnú spoluprácu v roku 2015.

Zobrazit celý článek

Novootvorená predajňa v Turzovke

 Novootvorená predajňa v Turzovke

Vážení zákazníci, spoločnosť BAL SLOVAKIA, s.r.o. vás srdečne pozýva do novootvorenej predajne Kúzlo farieb a drogérie v Turzovke - v priestoroch bývalej 101 Drogérie. Máme pre vás pripravené zaujímavé akcie a darčeky za nákup počas celého mesiaca od otvorenia. Môžete sa stať členom klubu zákazníkov, čo vám umožňuje výhodne nakupovať a získať špeciálne odmeny. V predajni ponúkame široký sortiment farieb, lakov, lazúr, lepidiel, tmelov, maliarského náradia, sprejov, drogérie a čistiacich prostriedkov. Priamo v predajni vám namiešame interiérové a fasádne farby a omietky. Predajňa je otvorená v pondelok až piatok od 8:00 hod. do 16:00 hod. a v sobotu od 8:00 do 12:00 hod. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Zobrazit celý článek

Darček k nákupu v predajni Kúzlo farieb a drogérie

AKCIA 1 (2,4 MB)
AKCIA 2 (2,4 MB)