farba na bazen

Dobrý deň. Aký typ farby mozem pouzit pod nater profi dichfolie pd 1k.? Dakujem za radu.

Re: farba na bazen

Richard Dener

Lituji, ale nemám k dispozici složení výrobku (ani vlastnosti) profi dichfolie pd 1k, v dotazu nevíc neuvádíte ani druh podkladu, materiál bazému (beton, laminát, kov, a pod). O vhodné, použitelné nátěrové hmotě se prosím informujte u prodejce profi dichfolie pd 1k.

Richard Dener

Mobil: +420 721108877

facebook

Aktuality

Zamestnanie - referent/ -ka pre nákup

Pre našu prevádzku v Banskej Bystrici, prijmeme zamestnanca na pozíciu referent/-ka pre nákup. Požadujeme: znalosť skladového hospodárstva, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, komunikačné zručnosti, bezúhonnosť. Ponúkame: mzdové ohodnotenie odpovedajúce danej pozícií, zázemie v stabilnej spoločnosti, výhodné pracovné podmienky. Kontaktná osoba: zuzana.petlakova@bal.sk

Zobrazit celý článek

PREZENTAČNÝ DEŇ S VÁCLAVEM KUBÍČKEM

PREZENTAČNÝ DEŇ S VÁCLAVEM KUBÍČKEM

Dňa 10.4.2015 sa uskutočnil prezentačný deň u zákazníka Farebného raja, spoločnosti FARBENA s.r.o. v Piešťanoch.

Zobrazit celý článek

Rady ptáka Loskutáka - 11.4. 2015 o 17:05 na TV NOVA

Farebné riešenie interiéru detskej izby, práce so svetlom a dekoračné náteri môžu byť inšpiráciou pre rodičov a podporiť tak detskú fantáziu. Kontrast farebných odtieňov zvýrazní náter s vysokou belosťou REMAL EXPERT. Farebné kombinácie vyberáme z palety natónovaných odtieňov REMAL NATURA, tepelnú pohodu studených stien, orientovaných na sever zariadi - REMAL TERMOKOMFORT.

Zobrazit celý článek

Leták Kúzlo farieb apríl 2015

Stiahnúť (5,0 MB)

farba na bazen