farba na bazen

Dobrý deň. Aký typ farby mozem pouzit pod nater profi dichfolie pd 1k.? Dakujem za radu.

Re: farba na bazen

Richard Dener

Lituji, ale nemám k dispozici složení výrobku (ani vlastnosti) profi dichfolie pd 1k, v dotazu nevíc neuvádíte ani druh podkladu, materiál bazému (beton, laminát, kov, a pod). O vhodné, použitelné nátěrové hmotě se prosím informujte u prodejce profi dichfolie pd 1k.

Richard Dener

Mobil: +420 721108877

facebook

Aktuality

Sledujte reláciu RADY PTÁKA LOSKUTÁKA - na TV NOVA, 23.5.2015 o 17:05 hod.

Ako zabrániť hrdzaveniu železa uvidíte v ukážkach v relácii RADY PTÁKA LOSKUTÁKA, kde Vám tiež ukážeme ako bojovať proti hrdzi s HOSTAGRUND BLOKÁTOR HRDZE a jednošichtovým syntetickým emailom HOSTAGRUND PRIM 3V1. Sledujte nás

Zobrazit celý článek

Farbám neujdeš 30.5.2015 v Košiciach

Farbám neujdeš 30.5.2015 v Košiciach

Srdečne Vás pozývame na skvelú akciu, FARBÁM NEUJDEŠ, ktorá sa bude konať dňa 30.mája 2015 v centre Košíc. Zažite s nami farebnú zábavu, radosť, príjemné chvíle s rodinou aj so spoločnosťou BAL SLOVAKIA, ktorá Vás čaká v modrej zóne. Viac info na www.farbamneujdes.sk. Tešíme sa na Vás

Zobrazit celý článek

Sledujte relácie RADY PTÁKA LOSKUTÁKA a POLOPATĚ

Tento týždeň máme pre Vás dvojitú pozvánku na víkendové vysielanie. V reláciach sa budeme venovať ochrane dreva. Relácia RADY PTÁKA LOSKUTÁKA - 16.5. na TV NOVA o 17:05 hod. Aby si drevo zachovalo svoju krásu na veľa rokov, musíme sa mu venovať a chrániť ho pred poveternostnými podmienkami, UV žiarením. Ako na to, aby bol záhradný nábytok dlhodobo krásny? V relácii ukážeme nový špičkový systém vodouriedieteľných lazúr - LAZUROL AQUA. Relácia POLOPATĚ - 17.5. na ČT1 o 8:50 hod. Ako ošetriť drevenú vonkajšiu terasu, namáhanú meniacimi sa poveternostnými podmienkami, ako aj užívaním, tak aby si drevo zachovalo dlhodobo svoju krásu? Zvoleným partnerom pre ochranu dreva bude LAZUROL TOPDECOR a LAZUROL VONKAJŠÍ PODLAHOVÝ LAK.

Zobrazit celý článek

Pozývame Vás na prezentačný deň 14.5.2015 v Michalovciach

Pozývame Vás na prezentačný deň 14.5.2015 v Michalovciach

Využite možnosť zúčastniť sa prezentačných dní v našich maloobchodných predajniach Kúzlo farieb a drogérie. 14. mája v Michalovciach môžete získať rady od odborníkov, ktorých určite poznáte aj z TV.

Zobrazit celý článek