farba na bazen

Dobrý deň. Aký typ farby mozem pouzit pod nater profi dichfolie pd 1k.? Dakujem za radu.

Re: farba na bazen

Richard Dener

Lituji, ale nemám k dispozici složení výrobku (ani vlastnosti) profi dichfolie pd 1k, v dotazu nevíc neuvádíte ani druh podkladu, materiál bazému (beton, laminát, kov, a pod). O vhodné, použitelné nátěrové hmotě se prosím informujte u prodejce profi dichfolie pd 1k.

Richard Dener

Mobil: +420 721108877

facebook

Aktuality

Firemný deň BAL Slovakia, s.r.o. (26.3.2015)

Firemný deň BAL Slovakia, s.r.o. (26.3.2015)

Dňa 26. marca 2015 naša spoločnosť, BAL Slovakia, s.r.o. zorganizovala pre svojich obchodných partnerov z celého Slovenska, ďalší Firemný deň, už 8. ročník v štýle klasickej zabíjačky. Akcia sa konala v krásnych priestoroch hotela Alexandra v Liptovskom Jáne, kde pre viac než 200 hostí, bol počas celého dňa pripravený zaujímavý program. Pre množstvo zákazníkov malo 22 dodávateľov pripravené prezentácie svojich produktov v oveľa väčších priestoroch, ako v minulých rokoch. Zákazníci si tak mohli v kľude prezrieť a získať informácie o novinkách jednotlivých dodávateľov, pričom niektorí dodávatelia obohatili svoje prezentácie aj praktickými ukážkami. Počas prezentácií si mohli hostia pochutnať na výrobkoch zo zabíjačky, príjemnú atmosféru dotvárala aj terchovská hudba. Vo večerných hodinách, počas oficiálneho večera si najlepší zákazníci odniesli zaujímavé ceny od dodávateľov spoločnosti. Po bohatej večeri sa hostia mohli zabávať pri terchovskej hudbe, prípadne sa zabaviť na karaoke show. Ďakujeme všetkým kolegom, obchodným partnerom sa prejavený záujem a skvelú účasť. Tešíme sa na stretnutie o rok. Tím BAL Slovakia, s.r.o.

Zobrazit celý článek

POZVÁNKA na Firemný deň 2015

POZVÁNKA na Firemný deň 2015

Spoločnosť BAL SLOVAKIA, s.r.o. si dovoľuje pozvať všetkých svojich zákazníkov, obchodných partnerov a priateľov na tradičný Firemný deň. Wellness hotel Alexandra v Liptovskom Jáne nás privíta o desiatej hodine, spoločne sa ubytujeme a pripravíme na prezentáciu výrobcov. Vážení zákazníci, od jedenástej hodiny budete mať jedinečnú možnosť uplatniť si 10-percentnú zľavu na objednávku produktov dodávateľov (mimo akciového tovaru). Počas akcie sa môžete tešiť na tradičnú slovenskú zabíjačku pri tónoch ľudovej hudby, oddýchnuť si vo wellness centre alebo sa zabaviť pri kolektívnom bowlingu. Tešíme sa na naše spoločné chvíle už 26. marca v Liptovskom Jáne.

Zobrazit celý článek

Konferencia Farebný raj 19. - 20. 2. 2015

Konferencia Farebný raj 19. - 20. 2. 2015

Štart do novej sezóny 2015 zahájila naša spoločnosť stretnutím všetkých partnerov siete Farebný raj 19. – 20. 2. 2015 v Banskej Bystrici. Vyhodnotili sme výsledky predaja, predstavili dodávateľov, marketingovú podporu a zaškolili partnerov v nových tónovacích systémoch. Večer sa niesol v rodinnej atmosfére pri tónoch ľudovej cimbalovej hudby. Ďakujeme za príjemné stretnutie a tešíme sa na úspešnú spoluprácu v roku 2015.

Zobrazit celý článek

Novootvorená predajňa v Turzovke

 Novootvorená predajňa v Turzovke

Vážení zákazníci, spoločnosť BAL SLOVAKIA, s.r.o. vás srdečne pozýva do novootvorenej predajne Kúzlo farieb a drogérie v Turzovke - v priestoroch bývalej 101 Drogérie. Máme pre vás pripravené zaujímavé akcie a darčeky za nákup počas celého mesiaca od otvorenia. Môžete sa stať členom klubu zákazníkov, čo vám umožňuje výhodne nakupovať a získať špeciálne odmeny. V predajni ponúkame široký sortiment farieb, lakov, lazúr, lepidiel, tmelov, maliarského náradia, sprejov, drogérie a čistiacich prostriedkov. Priamo v predajni vám namiešame interiérové a fasádne farby a omietky. Predajňa je otvorená v pondelok až piatok od 8:00 hod. do 16:00 hod. a v sobotu od 8:00 do 12:00 hod. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Zobrazit celý článek