Dehet

Dobrý den natíral jsem zeď primalexem nevšiml jsem si že štětec byl umazany od dehtu a teď mi to smrdí hrozně potrebuji koupit nějaký nátěr na bázi epoxidu který by uvolňování zápachu a uhlovodíků že zdi zabranil

Odpoveď:

Dobrý den,

nejlepší by bylo odstranění nově nanesené vrstvy, než zcela uzavřít zdivo. Zkuste ji pořádně namočit a seškrábnout, případně vymýt vodou se saponátem.Pokudt to nepomůže lez použít izolařní barvy jako je Remal Flek - Stop. Pokud chcete použít epoxid lze třeba naředěný email S2321, ale povrch po tomto bude tvrdým může se lesknout a případné další malby se budou optížněji nanášet.


Zodpovedá:

Pavel Janků (Technická poradna barvy, laky, nátěrové hmoty)
Pavel Janků

Máte problém, s ktorým si neviete rady?

Skúste farebnú poradňu!

Na vaše otázky odpovedáme každý deň.

Spýtajte sa aj vy!